Witam, w dzisiejszym wpisie przybliżę Wam jak wygląda przykład typowej realizacji. Czyli krok po kroku wykończenie mieszkania z usługą ” pod klucz” w ArchDesign. Mieszkanie przeznaczone do wykończenia zostało zakupione przez Klienta na jednym ze szczecińskich osiedli –  Natural Park. Po dokonaniu odbioru  M-3 od dewelopera w imieniu Właściciela, oceniono stan techniczny mieszkania oraz wykonano inwentaryzację. Wykończenie nieruchomości typowe, czyli na podłogach wylewka z betonu, ściany pokryte tynkiem, brak drzwi i ościeżnic, parapetów oraz niewykończona łazienka.

PRZED_7Po zamknięciu pierwszego etapu prac czyli etapu projektowego zawierającego rysunki wnętrza, zestawienie wybranych materiałów oraz wizualizację łazienki i kuchni rozpoczęły się prace wykonawcze.

wizka_1

wizka_3.jpgEtap wyboru materiałów zazwyczaj trwa od 1-2 miesięcy, w tym czasie ArchDesign podpisuje umowę z podwykonawcami tak by zagwarantować dla Klienta odpowiedni termin  rozpoczęcia prac w nieruchomości. Zamawiane są także z odpowiednim wyprzedzeniem 4-6 tygodniowym wszystkie materiały wykończeniowe (panele, listwy, drzwi i ościeżnice, ceramika, armatura itp.). W ten sposób jesteśmy gotowi by w umówionym terminie rozpocząć prace wykonawcze. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi dostawcami materiałów takimi jak Bokaro, Hiperglazur czy  Hiperstolarka możemy zawsze liczyć na terminowe dostawy. Wykończenie mieszkania rozpoczęło się od gruntowania i wykonania gładzi tynkowych. Następnie fachowcy pomalowani dwukrotnie ścian i sufitów zmywalną farbą lateksową firmy Teknos. Do wyboru oferujemy szeroką paletę barw. Zabudowa kuchenna drewniana z elementami potwierdzającymi klasyczny charakter inwestycji.

PO_9Na podłodze w pokojach panele firmy Pergo z serii living Expression Mansion Oak w kolorze ciemnego dębu, które doskonale korespondują z płytką podłogową firmy Ceramika Końskie seria Winsor Iroko. PO_16Drzwi bezprzylgowe DRE Scala natura, uzupełnione klamkami w kolorze nikiel-satyna firmy Gamet. PO_11Łazienka wymagała szeregu prac, królują tam beże i brązy. Elegancka kabina prysznicowa firmy Radaway wraz z wygodnym 5-kątnym brodzikiem oraz wysokiej klasy chromowana armatura firmy Tres. Przestrzeń łazienki dodatkowo powiększa lustro wklejone nad szafką umywalkową z dwiema szufladami firmy Roca seria Victoria. Misa ustępowa firmy Roca Gap. Dodatkowe miejsce na przechowywanie niezbędnych produktów wygospodarowano dzięki szafce umieszczonej w rogu łazienki.PO_4PO_1PO_7Mieszkanie urządzone w klasycznym stylu z zastosowaniem naturalnych materiałów. Jednym słowem inwestycja skupiająca wyselekcjonowane, świetne jakościowo produkty dostępne na rynku. Nieruchomość urządzona w eleganckim stylu z ciepłą nutą drewna pojawiającą się w całym mieszkaniu. Na zakończenie zdjęcia przed i po.PRZEDPO_1PRZEDPO_2PRZEDPO_3Jeśli zakupiłeś mieszkanie i nie masz czasu zająć się długim i kłopotliwym remontem swojej nowej nieruchomości MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE !!!

Nie musisz być specjalistą od projektowania wnętrz, logistyki czy budżetowania. Za naszego Klienta zrobimy absolutnie wszystko!

Zajmujemy się zakupem wszystkich produktów, transportem oraz magazynowaniem. Wykonujemy całość prac wykończeniowych, zakup chemii i zabezpieczenie mieszkania. Nadzorujemy pracę, montujemy produkty, meble i zabudowy. Przygotowujemy i sprzątamy mieszkanie do zamieszkania. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi proponujemy wykończenie wnętrza „pod klucz” na najwyższym poziomie za rozsądną cenę. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet wykończenia i już wkrótce odebrać klucze do swojego mieszkania wraz z dwuletnią gwarancją na wykonana prace.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s