Witam serdecznie.

Nazywam się Agnieszka Romańczyk.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej i jako architekt, projektuję od 2002 roku, zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie mieszkam w Szczecinie, gdzie z sukcesem realizuję się zawodowo. W mojej firmie ArchDesign przygotowuję i realizuję projekty architektoniczno-budowlane, aranżacji wnętrz mieszkalnych, przygotowania nieruchomości do sprzedaży (ang. home staging), jak również wykańczania nieruchomości „pod klucz”.

To w Szczecinie i jego okolicach, m.in. w powiecie polickim, gryfińskim oraz goleniowskim, ten ostatni obszar mojej działalności, czyli właśnie wykańczanie mieszkań i domów „pod klucz”, stał się moją największą pasją, której staram się poświęcać jak największą część swojego czasu.

Zdecydowałam się rozpocząć Bloga „Pod klucz”, aby dzielić się z Wami, drodzy Czytelnicy, moją wiedzą, realizacjami, komentarzami i spostrzeżeniami na temat kompleksowego wykończania powierzchni mieszkalnych „pod klucz”. W szczególności chciałabym przedstawić Wam to jak sama podchodzę do tego tematu, jak pracuję, co mnie zastanawia, a co zaskakuje, co jest dla mnie ważne, w końcu jakich materiałów i rozwiązań używam i z kim współpracuję.

Chciałbym, drodzy Czytelnicy, abyście mogli lepiej zrozumieć i ocenić na jak wiele elementów należy zwrócić uwagę aby osiągnąć upragniony cel, czyli wykończone „pod klucz” mieszkanie lub dom. Nieruchomość, która jest piękna i funkcjonalna, dopasowana do potrzeb mieszkańców, stylem i kolorystyką pokrywająca się z gustem zamawiającego, słowem „uszyta na miarę”.

Życzę Wam, drodzy Czytelnicy, interesującej lektury i zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy cenią sobie spokojny sen, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Agnieszka Romańczyk
http://www.archdesign.com.pl